Oferta skrzyń biegów
Marka:
*Całkowita regeneracja

Aktualnie w naszej ofercie

znajdują się skrzynie biegów do większości popularnych marek samochodów osobowych i dostawczych.

Oferta jest ciągle wzbogacana i z tego powodu prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w celu dobrania skrzyni odpowiadającej Państwa oczekiwaniom.

Zachęcamy także do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości lub zapytań.

Nr oferty: Ops/01066
Marka: Renault, Opel, Nissan
Model: Master, Movano, Interstar, 2.8 TDI DTI
Typ: PF1AA009 PF1AA010 PF1AA011 PF1AA012 PF1AA013 ...
Rocznik:
Stan: Całkowita regeneracja
Gwarancja: 12 miesięcy!
Uwagi: PF1AA014 PF1AA018 PF1AA019 PK5008 PK5015 PK5071 PK5020 PK5021 PK5011 PK5012
Cena:
Dostawa: możliwy jest transport na terenie całej UE. Dostarczamy towar za pośrednictwem firmy kurierskiej. Można też odebrać towar osobiście w siedzibie naszej firmy.
Najkorzystniejszym wariantem będzie, jeżeli Państwa skrzynia biegów w momencie dostawy nowej będzie wymontowana i gotowa do odbioru, wówczas oszczędzają Państwo sobie koszów odesłania uszkodzonej skrzyni, a także nie muszą Państwo wnosić kaucji. Skrzynie biegów dostarczane są jako "suche", tzn. nie są uzupełnione olejem przekładniowym. Uszkodzona skrzynia na wymianę musi również zostać opróżniona z oleju.
Płatność: realizujemy zamówienie po dokonaniu płatności w formie przelewu, wpłaty gotówkowej lub za pobraniem przy odbiorze towaru.
Montaż: w przypadku montażu skrzyni w naszym zakładzie otrzymują Państwo dodatkowe 3 miesiące gwarancji! i pewność jej prawidłowego zamontowania.
Realizacja: realizacja zamówienia następuje po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów zamówienia z naszym działem sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu również w wypadku innych kwestii niż tylko zamówienie co może uchronić Państwa przed błędnym wyborem produktu.
Cena: cena podana na stronie jest ceną brutto. Wystawiamy faktury VAT. Skrzynia biegów poddana regeneracji jest sprzedawana wyłącznie w zamian za Państwa uszkodzoną skrzynię i jej koszt jest uwzględniony w cenie produktu.
Gwarancja: w zależności od informacji podanej w opisie produktu. Gwarancja jest realizowana tylko i wyłącznie w naszym zakładzie.
FIRMA J.KISTOWSKI
Tworzanki 2
64-130 Rydzyna
+48 600 785 190
kontakt@kistowski.eu
FORMULARZ KONTAKTOWY: